PROJDĚTE CESTU ZDRAVÉ MAMINKY, ZAČNĚTE PEČOVAT O SVŮJ POHYBOVÝ APARÁT A HÝBEJTE SE ZDRAVĚ

U každé ženy, která si projde těhotenstvím a porodem dochází ke změnám, jako je například oslabení a povolení pánevního dna, oslabení funkce hlubokého stabilizačního systému páteře, povolení kloubních pouzder a vazů nebo vznik většího rizika bolesti zad. V dnešní době, kdy stále více převažuje málo aktivní a sedavý styl života, tělo nemá tak dobré podmínky k úplné rekonvalescenci. Pokud se k tomu přidají i špatné pohyby a pohybové návyky, vzniká dlouhodobě nadměrná a nezdravá zátěž na pohybový aparát.

Postupem času z těchto důvodů vznikají nejrůznější potíže, jako jsou například chronické bolesti zad a kloubů, inkontinence z důvodu dlouhodobě nefunkčního pánevního dna nebo přetrvávající rozestup břišní stěny, u kterého je zvýšené riziko výskytu břišní kýly. Dále se objevují estetické vady v oblasti bříška.

Nezáleží na tom, jestli jste po porodu jeden měsíc, jeden rok nebo dokonce deset let. Měla byste začít pečovat o svůj pohybový aparát a začít používat správné pohyby a pohybové návyky. Díky tomu se můžete zbavit všech potíží s pohybovým aparátem nebo jim úspěšně předcházet.

V Čechách se více a více objevují případy, kdy stále mladší ženy mají tyto potíže a jsou nuceny se začít více starat o svůj pohybový aparát tím správným způsobem.

Stojíte teď na startu a je jen na vás, zda dovolíte, abyste i vy zažila tyto nepříjemné potíže. Je nepříjemné se s nimi potýkat a vždy je jednodušší udělat preventivní kroky, aby se nikdy neobjevily.

CESTA ZDRAVÉ MAMINKY®

Jak už všichni víte, Cesta Zdravé Maminky® je strategický postup, který jsme vytvořili na základě dlouholeté lékařské a fyzioterapeutické praxe mnoha odborníků v kombinací s naší vlastní praxí v tomto oboru. Tato strategie postupně vznikala téměř 2 roky a za tu dobu pomohla mnoha ženám.

Celý postup je založen na čtyřech strategických krocích, které dohromady tvoří kompletní cestu ke zdraví vašeho pohybového aparátu. Strategie spočívá v tom, že každý krok má za úkol vás naučit v dané fázi důležité informace, díky kterým budete moci postoupit dále.

4 KROKY CESTY ZDRAVÉ MAMINKY

1. KROK - Teorie zdravého pohybu – každý úspěšný strategický postup obsahuje teoretický základ, ze kterého vše vychází. Tak i na Cestě Zdravé Maminky® vás nejprve čeká teorie zdravého pohybu. Zde se dozvíte, na čem by měl být založený každý pohyb nebo činnost, abychom je mohli označovat za zdravé. Hlavním úkolem je zde naučit teorii a souvislosti a hlavně vás naučit začít o svém těle a pohybu přemýšlet chytře a strategicky.

2. KROK - Trénink hlubokých břišních svalů - Naučit se správně trénovat a aktivovat hlubokou vrstvu břišních svalů, která má na svědomí jednak plochost a zdraví břišní stěny, ale hlavně ochranu bederní páteře a kříže. Hlavním úkolem tohoto kroku je tedy začít stimulovat a používat hluboké břišní svaly.

3. KROK - Trénink pánevního dna – zde se naučíte, jak správně trénovat a aktivovat pánevní dno, aby bylo pevné a zdravé a vy se tak mohla vyhnout následným komplikacím, jako je například inkontinence. Hlavním úkolem tohoto kroku je tedy začít stimulovat a používat všechny vrstvy pánevního dna.

4. KROK - Trénink běžných činností -  v tomto posledním kroce se naučíte, jakým způsobem provádět vaše každodenní činnosti, abyste jimi nepřetěžovala váš pohybový aparát, především pak bederní páteř a kříž. Hlavním cílem tohoto kroku je, abyste začala používat u všech činností zdravý pohyb, který bude šetrný pro vaše tělo.

DOPLŇKOVÁ ČÁST - V této části se dozvíte, jaké posilovací cviky na břišní svaly jsou škodlivé a jaké potíže vznikají při jejich dlouhodobém cvičení. Tento doplněk eKnihy je stejně tak důležitý, jako ostatní čtyři části, protože se díky němu budete moci vyvarovat těm nejhorším cvikům, které by vás mohly brzdit na úspěšné cestě.

CO SE DÍKY E-KNIZE DOZVÍTE

 • OTEVŘENÁ KNIHASTRATEGICKY PŘEMÝŠLET O SVÉM TĚLE A POHYBU
 • PRAVIDLA A PRINCIPY TEORIE ZDRAVÉHO POHYBU
 • JAK SPRÁVNĚ CVIČIT A AKTIVOVAT HLUBOKOU VRSTVU BŘIŠNÍCH SVALŮ
 • JAK SPRÁVNĚ CVIČIT A AKTIVOVAT VŠECHNY TŘI VRSTVY PÁNEVNÍHO DNA
 • JAKÉ POHYBY JSOU PRO VAŠE TĚLO ŠKODLIVÉ A PROČ
 • UPRAVIT KAŽDODENNÍ FYZICKÉ ČINNOSTI TAK, ABYSTE SI U NICH NEUBLIŽOVALA

ČEHO NA CESTĚ ZDRAVÉ MAMINKY DOSÁHNETE

 • FAJFKAPEVNÝCH A PLOCHÝCH BŘIŠNÍCH SVALŮ BEZ DIASTÁZY
 • PEVNÉHO A SILNÉHO PÁNEVNÍHO DNA
 • SPRÁVNÉ STABILIZACE BŘIŠNÍCH SVALŮ
 • ZDRAVÝCH A BEZBOLESTNÝCH ZAD
 • SPRÁVNÝCH POHYBOVÝCH NÁVYKŮ, KTERÉ BUDOU ŠETŘIT VAŠE TĚLO

Pokud si zakoupíte tuto eKnihu, postupně k ní dostanete tyto 4 zajímavé bonusy zcela ZDARMA!

akční plany K E-KNIZEBONUS 1: AKČNÍ PLÁNY K E-KNIZE

Tento bonus povyšuje samotnou eKnihu na jinou úroveň. Zde najdete 4 akční plány k jednotlivým krokům Cesty zdravé maminky. Budete tedy přesně vědět, jak vše zařadit do běžného života a nebudete muset přemýšlet, jaký je ten nejefektivnější konkrétní postup.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA!

knizecka 7.1-pohybový průvodceBONUS 2: POHYBOVÝ PRŮVODCE TĚHOTENSTVÍM

I když cesta zdravé maminky začíná v podstatě až po porodu, přesto jsem pro vás připravil tuto bonusovou část, kde z hlediska pohybu rozeberu jednotlivá období těhotenství od prvního trimestru, až po období bezprostředně po porodu. Zde se dozvíte doporučení pro jednotlivá období, čemu byste se měla vyhnout, co je naopak možné dělat a jaké tělesné změny se objevují. Toto jsou velmi důležité informace pro všechny ženy, které se chystají opět otěhotnět, protože si tím zlepší přehled a vyvarují se nevhodným pohybům.

Bonus v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA!

knizecka 6.1BONUS 3: 6 KLÍČŮ KE ZDRAVÉMU VÝVOJI DÍTĚTE

Jste si naprosto jistá, že víte vše důležité o tom, jak se miminko vyvíjí a že mu nevědomě nebráníte ve správném pohybovém vývoji? Představte si, že byste přesně tuto jistotu měla. Tento bonus je naprosto klíčový pro všechny maminky, které mají doma právě narozené miminko nebo se chystají mít další. Zde se dozvíte informace o posturálním vývoji vašeho dítěte, jakými důležitými vývojovými polohami prochází a co tento vývoj může negativně ovlivnit. Dále se dozvíte další užitečné informace, které mohou přispět k zdravému pohybovému vývoji.

Bonus v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA!

VIP9BONUS 4: VIP DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE

Jako vše, tak i tento obor se neustále vyvíjí. Jsem si toho samozřejmě vědom a právě proto jsme pro vás připravili tento speciální bonus. Budete mít doživotní přístup k těm nejaktuálnějším informacím ze světa zdravého pohybu. Pokud tedy dojde k rozšíření eKnihy a všech bonusů nebo jejich aktualizace, pošleme vám odkaz, kde si tyto nejnovější verze budete moci stáhnout zdarma.

VIP doživotní aktualizace v hodnotě 390 Kč získáváte ZDARMA!

První nadšenkyně strategického postupu již absolvovaly Cestu Zdravé Maminky®. Přečtěte si, co na to říkají:

K Tomášovi jsem přišla cvičit po porodu, jelikož mne bolela záda téměř každý den. Bylo to báječné. Hned po prvním cvičení se mi ulevilo, a jelikož nejsem z Prahy a nemůžu si dovolit dojíždět, pořídila jsem si eknihu Cesta Zdravé Maminky. Moc jsem si nedokázala představit, co od toho mám čekat. Nyní mohu říci, že je to skvělá kniha. Nejde jen o bezduché opakování pohybů, které vidíte na obrazovce. Jedná se skutečně o strategii, která vás naučí nejen zdravě myslet, ale také se zdravě hýbat. Musím to zaťukat, ale od té doby, co mám tyto informace, mne záda bolí ojediněle. Děkuji moc autorům!
Lucie
Na internetu jsem narazila na tento portál a velmi mě zaujal. Jsem 22 let od porodu svého posledního dítěte a měla jsem problém především se svaly pánevního dna a neustále se mě držely potíže s tím spojené. Vyzkoušela jsem všelijaké prášky a cvičení, ale žádná metoda nebyla příliš účinná. Do toho mě občas chytaly obrovské bolesti zad. Rozhodla jsem se tedy investovat do této knížky s postupem a můžu říct, že se tato investice vyplatila. Nejen že potíže s pánevním dnem jsou pryč, ale záda mě už také téměř nebolí. Dokonce jsem se skutečně naučila mnoho užitečných věcí, které uplatňuji každý den. Škoda, že jsem to nevěděla dřív.
Linda
Můžu všem jen doporučit. Začala jsem dělat všechno přesně podle postupu uvedeného v eKnize. Vždycky mě při sezení bolelo za krkem a já jsem si myslela, že je to normální, protože celý den sedím u počítače. Od té doby, co jsem si v knize přečetla, jakým způsobem mám sedět v práci, tak je to o mnoho lepší. Občas mě po delší době za krkem stejně bolí, ale ne tak jako dřív a věřím tomu, že za nějaký čas to bude úplně v pořádku.
Michaela
Jsem moc ráda, že se ke mně tato knížka dostala. Věděla jsem, že dělám něco špatně a že musím něco změnit, aby mě přestala bolet bedra. Nevěděla jsem však, jak na to. Prošla jsem spoustu článků na internetu, ale nebyla jsem z nich zrovna moudrá. Když se ke mně dostala Cesta Zdravé Maminky, rozhodla jsem se vyzkoušet a dodržet přesně ty popsané čtyři kroky a výsledky se opravdu dostavily. Díky!
Gábina
Jsem z tohoto eBooku naprosto nadšená. Od té doby, co se držím popsaných kroků, nemám bolesti bederní páteře. Celý den lítám kolem své dcerky a bolesti zad se mi vyhýbají, takže mohu všem maminkám doporučit, ať udělají to samé.
Marie
S tímto cvičením a přístupem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pomohlo mi to od bolestí zad. Nikdy jsem netušila, jak je důležité, abych uměla používat své břišní svaly. Nyní poprvé v životě cítím břišní svaly při jakékoliv činnosti. Co musím ještě vyzdvihnout je bonus 6 klíčů ke zdravému vývoji dítěte. Jsem hned klidnější, když vím co se svým synkem můžu, a nebo nemůžu dělat. Děkuji a doporučuji moc!
Katka
Skvělý návod, srozumitelně napsaný. A funguje to!
Markéta

Přáli bych si, abyste to brala jako investici do Vašeho zdraví a sebepoznání. Zavzpomínejte, kolikrát jste za poslední rok investovala právě do vašeho zdraví a sebepoznání. Pro nás osobně jsou tyto investice nejvíce důležité a víme, že se nám vždy vrátí. 

Takže pokud právě teď cítíte, že je to ono, cítíte, že chcete být zdravější a v mnohem lepší kondici, kdy se nemusíte ničeho obávat, kupte si eKnihu teď hned.

Zařaďte se mezi ty zodpovědné ženy, které začaly strategicky přemýšlet o svém těle a pohybu a pustily se do akce.

Takže jednoduše klikněte na tlačítko koupit eKnihu a na další stránce vyplňte formulář.

eKniha stojí 490 kč a vy máte možnost zaplatit kartou nebo převodem.