Ciťte se skvěle ve svém těle

i (dlouho) po porodu

MŮJ PŘÍBĚH A VZDĚLÁNÍ

TOMÁŠ KUŇÁK

Dnes už můžu s jistotou říci, že dělám práci svých snů!

Vždy mě to táhlo k práci s lidmi a vždy jsem se zajímal o cvičení, zdraví a zdravý životní styl. Nyní jsem opravdu nadšený, když vím, že se mi podařilo to, co jsem vždycky chtěl. Pomáhám lidem s tím, čemu nejvíce rozumím a co mě nejvíce baví. Je skvělé vidět na ostatních lidech, že moje práce má smysl. Pomáhat lidem od bolesti, zlepšovat jejich zdravotní stav, zvyšovat jejich kondici a celkové zlepšovat život je opravdu skvělý pocit. Myslím si, že každý, kdo začne dělat takovou práci, už nechce dělat nic jiného. 🙂

Před 7 lety jsem procházel obdobím, kdy jsem se musel rozhodnout, co udělám se svou budoucností a kam se můj život bude ubírat. Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl přihlásit se na vysokou školu se sportovním zaměřením, chtěl jsem se živit v oblasti sportu a zdravého životního stylu.

Mým velkým koníčkem je posilování a vždy mě bavilo na sobě dřít a dostat ze sebe to nejlepší. V té době jsem si dal za cíl, že se stanu osobním trenérem v posilovně a se svými budoucími klienty začnu pracovat na jejich výsledkách.

Mým největším snem bylo stát se kondičním trenérem a působit u jednoho z elitních českých fotbalových týmů… Ale osud mě zavedl úplně někam jinam. J

Vše to začalo jedním workshopem…

Tím “aha“ momentem pro mě byl první workshop, kterého jsem se zúčastnil. Byl na téma, jak propojit fyzioterapii s obyčejným cvičením v posilovně a jak tyto znalosti využít u běžného člověka, co není profesionální sportovec. Tehdy jsem si uvědomil potenciál tohoto přístupu. Hned jsem tyto informace začal využívat u mých klientů a ohlasy byly neskutečné. Okamžitě poznali ten rozdíl, když jsem se při tréninku začal zaměřovat na jejich hluboké svaly, které mají na starosti zdravotní kondici.

To odstartovalo mé neustálé vzdělávání v tomto oboru a do dnešní doby jsem navštívil téměř dvě desítky školení a workshopů z oblasti fyzioterapie a fyziotréninku.

Před 3 lety jsem se začal zaměřovat především na ženy, které prošly těhotenstvím a porodem, protože jsem zjistil, že u nich se objevují největší změny a nejlepší výsledky, pokud začnou používat tělo a pohyb tím správným způsobem. Jeden z dalších důvodů, proč jsem se začal věnovat této problematice byl ten, že velké množství žen ani neví, co by měly správně po porodu během života dělat a čemu by se měly věnovat.

Na základě mé dlouholeté praxe a vzdělání, jsem vytvořil strategický postup Cesta Zdravé Maminky, který právě řeší vše potřebné, co by měla každá maminka vědět a umět, aby byla zdravá a vyhnuly se jí všechny potíže spojené s těhotenstvím a porodem. Jedná se o jedinečnou strategii, kterou nikde jinde nenajdete a stává se z toho komplexní řešení.

Pokud i vy patříte mezi ty, kterým tento web může hodně nabídnout, tak SUPER J Jsem za to moc rád a doufám, že zde naleznete vše, co potřebujete. Zároveň vám držím palce, ať se vám v životě co nejvíce daří a ať jste hlavně ZDRAVÁ, protože se zdravím je všechno mnohem snazší. 🙂

A nezapomeňte… POZNEJTE SVÉ TĚLO A ZLEPŠETE SI ŽIVOT!

VZDĚLÁNÍ

CERTIFIKACE

BC. SPORTOVNÍ A KONDIČNÍ SPECIALISTA

TRENÉR FITNES - REKVALIFIKAČNÍ KURZ

TRENÉR TRX

ZDRAVOTNĚ FUNKČNÍ TRÉNINK PRO BĚŽNOU KLIENTELU

BOSU CORE DIPLOM

TRÉNINK CORE VE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVĚ

TĚHOTNÉ A PO PORODU

SEGMENTÁLNÍ STABILIZACE

KOMPLEXNÍ REHABILITACE RUKY

KINEZIOLOGIE A PATOKINEZIOLOGIE DOLNÍ KONČETINY A NOHY

KOMPLEXNÍ REHABILITACE RUKY

MODERNÍ FYZIOTRÉNING

VYUŽITÍ AKTIVNÍ SEGMENTÁLNÍ CENTRACE U POSTTRAUMATICKÝCH STAVŮ KONČETIN

KONTROVERZNÍ FITNESS

CVIČENÍ NA GYMNASTICKÉM MÍČI A OVERBALLU

PRESKRIPCE FUNKČNÍHO TRÉNINKU

 

CERTIFIKÁTY