Ciťte se skvěle ve svém těle

i (dlouho) po porodu

VIDEO: Skutečná příčina diastázy, bolestí zad nebo ochablého pánevního dna a trvalé řešení těchto potíží

Jste kratší či delší dobu po porodu? Stále se potýkáte s diastázou, bolestmi zad, vypouklým bříškem nebo ochablým pánevním dnem? Nemáte tušení, jak se těchto potíží zbavit?

Odhalte v následujících třech videích, jaká je skutečná příčina těchto potíží, jakou roli v tom hraje těhotenství a porod, a co je třeba udělat pro správné a hlavně trvalé řešení.

Co se nachází v oblasti bříška, beder a pánve a co vám zde nejspíše nefunguje

Vliv těhotenství a porodu na vznik diastázy, bolestí zad nebo ochablého pánevního dna

Jak můžeme trvale vyřešit diastázu, bolesti zad nebo ochablé pánevní dno

 

Přesně toto správné řešení učíme naše klientky po celé ČR díky našim videím a radám. Jednoduché cviky a skvělý koncept cvičení.

Online cvičební program PRVNÍ KROKY K HEZKÉMU BŘÍŠKU A ZDRAVÝM ZÁDŮM

Naše řešení pro klientky, které nemají možnost pravidelně navštěvovat naše fyzio studio, ale přesto chtějí své potíže úspěšně vyřešit. Náš koncept řešení jsme natočili na videa a sepsali do vzdělávacích textů.

Mnoho našich klientek po celé ČR nám ukázalo, že je možné cvičit podle videí a své potíže vyřešit z pohodlí domova. Pravidelně dosahují skvělých výsledků a dnes můžete i vy.

pRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO A URČITĚ BUDETE NADŠENÁ Z CELÉHO KONCEPTU ŘEŠENÍ

Dosáhněte prostřednictvím našeho řešení svých vytoužených výsledků

Máte nějaký dotaz? Zajímá Vás cokoliv ohledně našeho řešení?

Napište nám na info@zdravamaminka.cz

 

Filip Kuňák
Jsem pohybovým specialistou a rád učím lidi, jak se jednoduše, efektivně a s radostí jednou provždy zbavit svých bolestí. Právě proto jsme vytvořili akademii zdravého pohybu CORE ACADEMY.cz a internetový blog ZDRAVÁ MAMINKA.cz. Pomáháme lidem po celé republice znovu získat radost z bezbolestného pohybu. Při své práci se denně setkávám s neskutečným potenciálem, který aktivní hluboké stabilizační svaly a správné pohybové návyky opravdu mají. Není nic lepšího, než když vidím, jak tyto pravidla a principy zdravého pohybu zlepšují kvalitu života u všech mých klientů. Učíme ostatní lidi používat hluboké stabilizační svaly a správné pohybové návyky v jejich prospěch. Díky tomu může být Vaše tělo zdravé a odolné.
Komentáře
 1. Miloslava Brozikova napsal:

  Dobrý den, žádám o zaslání mini kurzu zdarma. Děkuji

 2. Veronika napsal:

  Dobry den,
  Jsem po 3 porodech 2x normalni a brisko jako driv a ted cisar a 14 m od porodu mam diastazu na 2 prsty. Je mozne mit stejne brisko jako driv i po cisari? Nebo uz bude proste jine ikdyz budu spravne cvicit?

  • Filip Kuňák napsal:

   Dobrý den, moc děkujeme za dotaz. Bříško jde jednoznačně díky správnému cvičení vrátit zpět do původního stavu. Je to jen o něco větší práce, protože došlo k řezu a k porušení svalových vláken. Ale jinak je naprosto reálné vrátit bříško zpět do kondice 🙂

   Přeji pěkný den

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů