Ciťte se skvěle ve svém těle

i (dlouho) po porodu

VIDEO: Ztráta času při řešení diastázy

8.2. 2019Filip Kuňák3863x

Řešíte právě teď diastázu? A jste si jistá, že děláte vše správně a NEZTRÁCÍTE JEN ČAS a energii?

Ve videu níže věnujeme pozornost cvikům a činnostem, kterými jen ztrácíte čas a mnohdy i přispíváte k utvrzení diastázy a ostatních potíží.

MRKNĚTE SE NA VIDEO a ověřte si, zda jste na správné cestě k trvalému řešení

P.S.: Určitě se nezapomeňte zeptat v komentářích, co vás zajímá nebo vám „vrtá v hlavě“

Ztráta času při řešení diastázy

Jaké cviky tedy ale máte cvičit?

Obecně platí, že na řešení diastázy by se měly cvičit cviky s napřímenou pánví, mírně prohnutou bederní páteř a protažené břišní svaly.

Na téma jaké cviky cvičit jsme v minulosti napsali článek a natočili videa. ZDE SE NA TENTO VIDEO ČLÁNEK MŮŽETE KOUKNOUT.

Dále jsme vytvořili online cvičební program, kde jsou všechny cviky určené pro úspěšné řešení diastázy a ostatních potíží spojených s těhotenstvím a porodem.

Více informací níže.

Online cvičební program PRVNÍ KROKY K HEZKÉMU BŘÍŠKU A ZDRAVÝM ZÁDŮM

Naše řešení pro klientky, které nemají možnost pravidelně navštěvovat naše fyzio studio, ale přesto chtějí své potíže úspěšně vyřešit. Náš koncept řešení jsme natočili na videa a sepsali do vzdělávacích textů.

Mnoho našich klientek po celé ČR nám ukázalo, že je možné cvičit podle videí a své potíže vyřešit z pohodlí domova. Pravidelně dosahují skvělých výsledků a dnes můžete i vy.

PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO A URČITĚ BUDETE NADŠENÁ Z CELÉHO KONCEPTU ŘEŠENÍ

Dosáhněte prostřednictvím našeho řešení svých vytoužených výsledků

Máte nějaký dotaz? Zajímá Vás cokoliv ohledně našeho řešení?

Napište nám na info@zdravamaminka.cz

Filip Kuňák
Jsem pohybovým specialistou a rád učím lidi, jak se jednoduše, efektivně a s radostí jednou provždy zbavit svých bolestí. Právě proto jsme vytvořili akademii zdravého pohybu CORE ACADEMY.cz a internetový blog ZDRAVÁ MAMINKA.cz. Pomáháme lidem po celé republice znovu získat radost z bezbolestného pohybu. Při své práci se denně setkávám s neskutečným potenciálem, který aktivní hluboké stabilizační svaly a správné pohybové návyky opravdu mají. Není nic lepšího, než když vidím, jak tyto pravidla a principy zdravého pohybu zlepšují kvalitu života u všech mých klientů. Učíme ostatní lidi používat hluboké stabilizační svaly a správné pohybové návyky v jejich prospěch. Díky tomu může být Vaše tělo zdravé a odolné.
Komentáře